Stále více uživatelů využívá svá mobilní zařízení pro práci a podniky musí neustále držet krok s rostoucím počtem zařízení svých zaměstnanců. Existuje několik způsobů, jak udržet mobilní zařízení na jednom místě, respektive jak je z jednoho místa spravovat. Většina IT správců takové řešení dříve nebo později bude potřebovat. Některá řešení jsou zcela ZDARMA, ovšem ta lepší mohou vyžadovat poplatek (měsíční, popřípadě roční). Řešení Bushel si klade za cíl poskytnout jednoduchý, adaptabilní, škálovatelný a cenově dostupný nástroj pro sledování všech Apple zařízení v jedné síti. Právě pro tyto účely byla vytvořena platforma, která podnikům usnadní nejen detekci těchto zařízení, ale také celkovou konfiguraci a správu.

Celé MDM řešení je postavené na jasném a real-time rozhraní, které dokáže spravovat všechna Apple zařízení ve společnosti. U jednotlivých modelů uvidíte čísla, velikost místa na disku, kolik je v současné době nasazených aplikací, atd. Na hlavní stránce můžete bezdrátově konfigurovat jednotlivé přístroje nebo skupiny přístrojů. Jednoduše také můžete do jednotlivých skupin instalovat potřebné aplikace, aktualizace nebo licence. Citlivé informace můžete jednoduše zaměstnancům povolit, popřípadě zakázat. Stejně jako aplikace a aktualizace. Můžete dokonce na dálku uzamknout jakékoliv zařízení přímo z vašeho počítače.

Sečteno a podtrženo: Použití a nasazení cloudového řešení Bushel může zastavit pocení IT rozpočtu.

Pokud do vaší firmy hledáte vhodný systém pro správu zařízení, Bushel je skvělé místo pro start. Pravě teď můžete spravovat první 3 zařízení zcela ZDARMA. Poté můžete jednoduše přidávat za pouhé 2 dolary další zařízení (měsíčně). S nasazením, konfigurací a správou vám také dokážeme pomoci i my. Jednoduše nám můžete zavolat a domluvit se na hromadné správě všech zařízení ve vašem podniku.

TAGY: bushel, mdm