Propagace produktů a služeb papírovou formou se pomalu ale jistě stává minulostí. Být online a rychle dostupný odkudkoliv se pro úspěšné podnikání stává čím dál zásadnější. Abyste drželi krok, měli byste v dnešní době při obchodní prezentaci, na konferenci nebo například na školení spoléhat na špičkovou a moderní technologii. A tou Apple iPad bezpochyby je. Ale co když jich potřebujete více najednou, navíc třeba jen občas a nákup iPadů se vám v tomto případě bohužel nevyplatí?

Půjčovna iPadů

Možná jste o pořízení iPadů či jiných zařízení již dlouho uvažovali, ale odradila vás buď pořizovací cena nebo to, že byste je potřebovali pouze k jedné události a dále byste je již nevyužívali. Proto jsme se již před lety rozhodli umožnit profesionální prezentaci komukoliv, komu na své prezentaci záleží. Pravidelně se na nás obracejí nejen firmy a různé agentury, ale také veřejné instituce, jako jsou školy či univerzity nebo například vývojáři při testování vyvíjených aplikací. Zapůjčení může rovněž využít i živnostník nebo jednotlivec, který uvažuje nad pořízením iPadu, ale nejdříve by ho rád pořádně vyzkoušel. iPady totiž půjčujeme od jednoho kusu a od jednoho dne. Zároveň potřebujete-li sto iPadů na měsíc, i to dokážeme zařídit.

Proč Apple iPad?

Tablety obecně se v poslední době staly ideálním způsobem pro interaktivní prezentaci produktů a služeb. Výhodou je jejich snadná přenositelnost, praktické rozměry a ovládání oproti klasickým notebookům nebo stolním počítačům. Mezi hlavní požadavky na zařízení patří funkční synchronizace, flexibilita, spolehlivost, bezpečnost a precizní design. To a mnoho dalšího iPad splňuje na jedničku. Jedná se o všestranný multifunkční nástroj, který vám zjednoduší práci, ušetří čas a v neposlední řadě také peníze.

Jak to funguje

Pomocí iPadu můžete prezentovat libovolný obsah, zrealizovat průzkum, testovat aplikace kontrolovat seznam hostů či přímo zapojit klienty do interaktivní prezentace vašich produktů a služeb na akcích a školeních. Zařízení si u nás pouze vyzvednete a můžete ihned začít používat. Vše pro vás nachystáme, abyste nemuseli nic složitě nastavovat. iPady totiž přizpůsobíme všem vašim potřebám. Při pořádání velkých akcí s desítkami zapůjčených iPadů by jednotlivé nastavování WiFi sítě zabralo spoustu času. My umíme WiFi přednastavit a iPady se na místě automaticky připojí. Můžeme mimo jiné nastavit specifické pozadí, předinstalovat aplikace nebo třeba do nich předem hromadně uložit dokumenty. Pokud na místě používání nebudete mít přístup k síti WiFi, můžeme vám poskytnout naše datové SIM karty s přednastaveným limitem až 50 GB. Nebo vám můžeme zapůjčit nakonfigurovaný WiFi router, který pokryje připojením celý prostor akce.

Kolik to stojí?

Cena půjčení jednoho iPadu na jeden den vychází na pouhých 264 Kč bez DPH. Dlouhodobější půjčení je však cenově mnohem výhodnější. S týdenním a měsíčním půjčovným cena klesá až o 50%. Všechny naše iPady vždy opatříme ochranným pouzdrem a sklem, které zajistí větší bezpečí při užívání. Samozřejmostí je i možnost pojištění proti případnému poškození. Půjčujeme je v základu s nabíjecím kabelem a adaptérem, ale pokud potřebujete větší množství, je více kabelů spíše na obtíž. Proto tyto případy máme skvělé řešení – synchronizační boxy. Do jednoho z nich se vejde až 10 iPadů, ale box samotný zabere pouze jednu zásuvku. Skvělé řešení pro akce, kde jich není nazbyt. iPady také umíme proměnit v prezentační stojany. Zaujala vás možnost zapůjčení libovolného množství iPadů na libovolnou dobu? Přečtěte si více informací zde nebo nás kontaktujte na telefonním čísle +420 770 135 135 či e-mailu sales@logicworks.cz a společně domluvíme individuální kalkulaci popřípadě veškeré detaily.